Anadolubank Worldcard Kredi Kartı Hakkında

93
Bu makeleyi Ortalama 5 dakikada okuyabilirsiniz.

Anadolubank  Worldcard Kredi Kartı almak için banka şubeleri ya da internet bankacılığı üzerinden işlem gerçekleştirilebilir. Anadolubank  Worldcard Kredi Kartına Başvur için size en yakın olan banka şubesine gidebilir ve gerekli işlemleri çok kısa süre içinde tamamlayabilirsiniz.

Anadolubank  Worldcard Kredi Kartı Aidatı

Anadolubank  Worldcard Kredi Kartı Aidatı Ne Kadar noktasında ek bir kart alan kişiler 33 TL ödemek zorundadırlar.  Anadolubank  Worldcard Kredi Kartı yıllık ücreti ise 66 TL’dir. Ek kart almak istemeyen kişiler ise mevzu bahis ücreti ödemek zorundadırlar.

Anadolubank  Worldcard Kredi Kartı Borç Sorgulama

Anadolubank  Worldcard Kredi Kartı borcunu öğrenme internet üzerinden yapılmaktadır.  Anadolubank  Worldcard Kredi Kartının ekstresini sorgulama için ilk olarak bankanın resmi internet sitesine girmek ve online olmak şarttır. Buna göre bir kullanıcı adı ve şifre alınmalıdır. Kullanıcı adı ve şifrenizi girdikten sonra borcunuzu, ekstre şeklinde görüntülemeniz mümkündür. Bunun yanı sıra banka şubeleri üzerinden de kartınızın borcunu sorgulayabilirsiniz.

Anadolubank  Worldcard Kredi Kartı Mobil Uygulama

Anadolubank  Worldcard Kredi Kartı android uygulaması sayesinde işlemlerinizi cep telefonu üzerinden çok kısa bir zaman dilimi içinde yapmanız mümkün olacaktır.   Anadolubank  Worldcard Kredi Kartı IOS uygulaması ise bir diğer opsiyon şeklinde müşterilere sunulmuştur. Hem tablet hem de cep telefonu üzerinden bu programları kullanmak mümkün olacaktır.

Anadolubank  Worldcard Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

Anadolubank  Worldcard Kredi Kartı müşteri hizmetleri numarası 0 850 222 55 50 şeklindedir. Anadolubank  Worldcard Kredi Kartı müşteri temsilcisine direk bağlanma hem bu numara hem de 0 216 687 70 00 üzerinden yapılabilir.

Anadolubank  Worldcard Kredi Kartı Kampanyaları

Anadolubank  Worldcard Kredi Kartı avantajları ile yapacağınız alışverişlerde birçok değişik avantajı yakalamanız mümkündür. Bunun için özel olarak bazı alanlarda taksit imkanı kazanabilirsiniz. Bu sayede yapacağınız alışveriş taksitlere bölünebilmektedir.  Anadolubank  Worldcard Kredi Kartının kampanyaları 2018 yılında şu başlıklarda oluşmaktadır;

  • Turizm sektörü içinde alışveriş yapan kişilere birçok farklı avantaj sunulmaktadır. Buna göre bir alt limit belirlenmiştir. 300 TL’yi aşan harcamalar, kredi kartı ile yapıldığı vakit 3 taksit imkanı devreye girmektedir.
  • Bunun yanı sıra tekstil veya moda alanında gerçekleştirilen harcamalar için de belli bir ödül söz konusudur. Bu ödül de yine taksit şeklindedir. Buna göre en az 100 TL harcama yapılmalıdır. Bu şekilde 2 taksit opsiyonunu değerlendirmek mümkün olacaktır.
  • Ayrıca eğitim sektörünü de unutmayan banka, bu noktada minimum 500 TL harcama yapan kişilere 3 takside böldürme fırsatını sunmuştur. Özellikle okulların açılmasına yakın bu taksit fırsatı kullanılabilir.
  • Hizmetler ve kampanyalar bununla sınırlı değildir. Otomotiv için 500 TL üst limit vardır ve bunu aşan harcamalarda 3 taksit tercih edilebilir.
  • Isıtma ve soğutma araç gereçleri için de 300 TL’den fazla alışveriş yapan kişilere 2 taksit imkanı söz konusu olabilmektedir.
  • Kırtasiye ve oyuncak için ise yine 2 taksit kampanyası vardır. Harcanması gereken miktar ise 50 TL’den çok olmalıdır.

Anadolubank  Worldcard Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Anadolubank  Worldcard Kredi Kartının borcu nasıl taksitlendirilir konusu çok sık gündeme gelmektedir. Bu anlamda iki farkı yöntem söz konusudur. Bunlardan birisi müşteri hizmetlerini aramaktır. Diğeri ise banka üzerinden yapılan işlemlerdir. Anadolubank  Worldcard Kredi Kartı borç yapılandırma bu sayede gerçekleştirilir. Taksit süresi ise en fazla 12 ay olarak belirlenmiştir.

Anadolubank  Worldcard Kredi Kartı Borç Erteleme

Anadolubank  Worldcard Kredi Kartının borcu nasıl ertelenir noktasında banka üzerinden gereken işlemleri yerine getirmek mümkündür. Buna göre bankadaki müşteri temsilcisine başvurarak, bir dilekçeyi düzgün bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Bu şekilde Anadolubank  Worldcard Kredi Kartı borç atlatma işlemini tamamlayabilirsiniz. Maksimum olarak 2 aylık bir erteleme söz konusudur.

Anadolubank  Worldcard Kredi Kartı Limit Arttırma

Anadolubank Worldcard kredi kartı limitini yükseltme müşteri hizmetleri servisi üzerinden çok kolay bir biçimde gerçekleştirilebilir. Anadolubank Worldcard kredi kartının limitini sms ile arttırma noktasında bir işlem söz konusu olmadığı için sadece müşteri hizmetlerini kullanmak şarttır. Anadolubank Worldcard kredi kartı limit aşımı gibi durumlarda yüzde 5 faiz vardır.

Anadolubank  Worldcard Kredi Kartı Nakit Çekim Faizi

Anadolubank  Worldcard Kredi Kartının nakit çekim faizi ne kadar sorusuna verilecek olan cevap yüzde 2.12 şeklindedir.  Anadolubank  Worldcard Kredi Kartı nakit çekim miktarı ise kartın sahip olduğu limite göre belirlenmektedir. Mevcut limitin yüzde 75’ini nakit olarak çekmek mümkündür. En yüksek limit ise bu kart için 1500 TL olarak belirlenmiştir.

Anadolubank  Worldcard Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans

Anadolubank  Worldcard Kredi Kartı taksitli nakit çekim faiz oranı yüzde 2.12’dir.   Anadolubank  Worldcard Kredi Kartı taksitli nakit çekim vade seçenekleri 12 aya kadar yükselebilmektedir. Bu şekilde vade süresi de hesaplanmaktadır. Faiz oranları ise değişiklik gösterir.

Anadolubank  Worldcard Kredi Kartı Kapatma

Anadolubank  Worldcard Kredi Kartı nasıl kapatılır noktasında işlemlerinizi online bir platform olan internet bankacılığı üzerinden yapmanız mümkündür. Ayrıca en yakın banka şubesine giderek de rahatlıkla kredi kartınızı kapatabilirsiniz. Anadolubank  Worldcard Kredi Kartının iptali işlemi görüldüğü üzere son derece kolaydır. Kredi kartını kapatmak, sanıldığının aksine çok uzun sürmemektedir. Çok kısa bir zaman dilimi yeterli olacaktır.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir