Anadolubank Platinum Worldcard Kredi Kartı

90
Bu makeleyi Ortalama 5 dakikada okuyabilirsiniz.

Anadolubank Platinum Worldcard Kredi Kartı çeşitli avantajları ile bilinen bir karttır. Banka üzerinden ve farklı yöntemlerle alınabilir.  Anadolubank Platinum Worldcard Kredi Kartına Başvur noktasında resmi site üzerinden işlem yapılabilir. Buna göre TC kimlik numarası, Cep telefonu numarası ve elektronik posta adresini yazdıktan sonra çok kısa süre içinde kredi kartına sahip olabilirsiniz.

Anadolubank Platinum Worldcard Kredi Kartı Aidatı

Anadolubank Platinum Worldcard Kredi Kartı Aidatı Ne Kadar ile alakalı olarak ek kart ücretinin 44 TL olduğunu görmekteyiz. Anadolubank Platinum Worldcard Kredi Kartı yıllık ücreti ise 99 TL’dir.

Anadolubank Platinum Worldcard Kredi Kartı Borç Sorgulama

Anadolubank Platinum Worldcard Kredi Kartı borcunu öğrenme işlemi için herhangi bir Anadolubank şubesine gitmek mümkündür. Gişe görevlisine durumu anlatarak, borcunuzu öğrenmeniz çok zor olmayacaktır.  Anadolubank Platinum Worldcard Kredi Kartının ekstresini sorgulama noktasında internet şubesini tercih etmek de çok kolaydır. Buna göre almış olduğunuz internet bankacılığı şifresi sayesinde kolaylıkla işlem yapılabilir.

Anadolubank Platinum Worldcard Kredi Kartı Mobil Uygulama

Anadolubank Platinum Worldcard Kredi Kartı android uygulaması bankanın resmi sitesinin yanı sıra sanal marketler üzerinden de indirilebilir. Anadolubank Platinum Worldcard Kredi Kartı IOS uygulaması diğer uygulama gibi ücretsiz olarak sunulmuştur. Bu iki yazılım sayesinde çok daha hızlı bir şekilde işlemlerinizi yerinize getirebilirsiniz. Gerek cep telefonu gerekse tablet bilgisayarlara programı kurmak çok zaman almaz.

Anadolubank Platinum Worldcard Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

Anadolubank Platinum Worldcard Kredi Kartı müşteri hizmetleri numarası ile işlem yapabilmek için 0 850 22 55 50’yi arayabilirsiniz.  Anadolubank Platinum Worldcard Kredi Kartı müşteri temsilcisine direk bağlanma başarılı bir biçimde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca 0 216 687 70 00 da aranabilir.

Anadolubank Platinum Worldcard Kredi Kartı Kampanyaları

Anadolubank Platinum Worldcard Kredi Kartı avantajları harcama üzerine belirlenmiştir. Bu noktada birçok farklı Anadolubank Platinum Worldcard Kredi Kartının kampanyaları 2018 yılı içinde aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Buna göre harcamanın yapıldığı ticari alan önemlidir. Kampanyalar şöyledir;

  • Kırtasiye malzemesi ya da oyuncak satın alan, bunun için de 50 TL’den daha fazla harcayan kişilere taksit imkanı tanınmıştır. Taksit imkanının sayısı ise 2 olarak belirlenmiştir.
  • Turizm harcaması yapan, tatile giden müşteriler, 300 TL’yi geçen bir harcamaya imza attıkları zaman 3 taksit fırsatından istedikleri gibi yararlanabilirler.
  • Özellikle ev dekorasyonu yaptıran kişilere özel olmak kaydıyla, 2 taksit fırsatı verilir. Minimum harcama miktarı ise 100 TL’nin üzerinde olmak zorundadır.
  • Soğutma cihazının yanı sıra ısıtma cihazı alanlara da fırsatlar sunulur. Buna göre 300 TL olarak belirlenmiş limiti mutlaka geçmek gerekmektedir. Bu şekilde rahatlıkla 2 taksit imkanından faydalanabilirsiniz.
  • Otomotiv alanı içinde 500 TL’yi geçen harcamalarda verilecek olan taksit miktarı ise 3 şeklindedir.

Anadolubank Platinum Worldcard Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Anadolubank Platinum Worldcard Kredi Kartının borcu nasıl taksitlendirilir ile alakalı olarak işlem yapmak isteyen kişiler, müşteri hizmetleri departmanını arayarak gereken bilgileri hemen elde edebilirler. Bunun yanı sıra direkt olarak bankaya da gidebilir ve dilekçe doldurma gibi bir işlemden sonra taksitlendirmeyi yapabilirsiniz.  Anadolubank Platinum Worldcard Kredi Kartı borç yapılandırma son derece avantajlıdır. Belirlenmiş olan süre ve aya göre faiz oranı işletilmektedir.

Anadolubank Platinum Worldcard Kredi Kartı Borç Erteleme

Anadolubank Platinum Worldcard Kredi Kartının borcu nasıl ertelenir konusunu çözmek çok basittir. Herhangi bir Anadolubank şubesine gittikten sonra gereken tüm işlemleri, dolduracağız bir dilekçe ile gerçekleştirebilirsiniz. Anadolubank Platinum Worldcard Kredi Kartı borç atlatma yapılan harcamalara göre değişmektedir. Emlak satın alma ile alakalı durumlarda 2 aya kadar atlatma söz konusu olabilir. Diğer kalemlerde ise bu süreye uzayabilmektedir.

Anadolubank Platinum Worldcard Kredi Kartı Limit Arttırma

Anadolubank Platinum Worldcard kredi kartı limitini yükseltme zor değildir. Bu konuda müşteri hizmetleri bölümünü tercih edebilirsiniz.  Anadolubank Platinum Worldcard kredi kartının limitini sms ile arttırma opsiyonu ise yoktur. Bundan dolayı müşteri hizmetlerini kullanarak bu konuda gereken işlemleri sorunsuz bir biçimde tamamlamanız mümkün olacaktır. Anadolubank Platinum Worldcard kredi kartı limit aşımı söz konusuysa yüzde 5 faiz ödemesi yapmak gerekmektedir.

Anadolubank Platinum Worldcard Kredi Kartı Nakit Çekim Faizi

Anadolubank Platinum Worldcard Kredi Kartının nakit çekim faizi ne kadar noktasında yüzde 2.12 gibi bir faiz oranı, banka tarafından belirlenmiştir.   Anadolubank Platinum Worldcard Kredi Kartı nakit çekim miktarı 20 bin TL’nin üzerindedir. Çünkü kartın limiti 3500 TL üzerini kapsamaktadır.

Anadolubank Platinum Worldcard Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans

Anadolubank Platinum Worldcard Kredi Kartı taksitli nakit çekim faiz oranı yüzde 2.12’dir. Anadolubank Platinum Worldcard Kredi Kartı taksitli nakit çekim vade seçenekleri en fazla 12 aya kadar çıkabilmektedir. Bu anlamda ay sayısına göre özel bir faiz uygulanmaktadır.

Anadolubank Platinum Worldcard Kredi Kartı Kapatma

Anadolubank Platinum Worldcard Kredi Kartı nasıl kapatılır diye merak edenler olabilir. Kapatma işlemlerinde iki farklı yolu takip etmek mümkündür. Bunlardan birisi internet bankacılığı şubesidir. Şifre sahibi olan kişiler bu yöntemi kullanabilirler. Anadolubank Platinum Worldcard Kredi Kartının iptali işlemi ayrıca bankalar üzerinden de yapılabilir. Bu noktada bir borcunuzun olmaması şarttır.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir