Aksesuar ile Yapılacak Tarzlar, Trendler

75
Bu makeleyi Ortalama 3 dakikada okuyabilirsiniz.

Aksesuar takmanın sadece kadınlara ait olduğunu düşünenlerdenseniz eğer oldukça yanılıyorsunuz demektir! Çünkü en az kadınlar kadar erkekler de aksesuar kullanımına önem vermekte. Erkekler için tarzlarını yansıtabilmenin en etkili yolu aksesuarlardan geçmektedir.

Havalı bir gömlek, ütülenen bir pantolon ve modaya uygun ayakkabılar … Bir erkeğin giyiminin bu kadar kısıtlı olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Fakat durum aslında bu şekilde değil. Kombinlerinizi tamamlayın ve farkınızı ortaya koymanın tam zamanı! Giyimlerinizi tamamlayacak erkek aksesuar çeşitleri!

Zaman Bileğinizde : Saatler!

Saat, erkekler için oldukça önemli. Fakat sadece takmak için mi takıyorsunuz yoksa içten bir şekilde kıyafetiniz ile saatiniz arasında bir uyum mu yakalamaya çalışıyorsunuz? İşte önemli olan asıl nokta bu. Tercih edeceğiniz saatin sıradan olmaması ve kullanılan ortam ile uyum içerisinde olması gerekmekte. Erkek asesuar olanakları arasında ilk sırada bulunan erkek saatleri, kombinlerinizde bulunan eksikleri tamamlıyor. Kolunuza takacağınız saat, sadece zaman işlevini yerine getirmek ile kalmıyor!

Gün geçtikçe gelişeşn teknoloji ve çeşitlenen moda ile birlikte erkek saatlerinde de her sezon farklı ayrıntılar üzerinde duruluyor. Farklı moda trendlerinin yakından takipçisi olan erkekler, kendi kişisel tarzına en uygun olan saati seçerek kombinleride ki eksik detayı tamamlayıp aynı zamanda da kombinlerine ayrı bir hava katıyor. Spor, fonsiyonel, klasik ve daha fazlası …

Saat işlevinin yanında aynı zamanda da kişinin karakterini ve tarzını yansıtmakta. Bu sebeple giyim konusunda farkını ortaya koymak isteyen erkeklerin öncelikli tercihlerden birisi saat olmalıdır.

Saatiniz ile birlikte kombinleyeceğiniz şık bir bileklik, tarzınızı yansıtmanın kolay fakat etkili yollarından biri. Deri modeller, farklı taşlardan yapılan bileklikler ya da gümüşler, erkeklere göz alıcı bir şıklık yaratıyor. Erkek bileklik çeşitleri arasından kelepçeli tasarımları, doğal taşlardan hazırlanan bileklikleri ya da kuru kafa sembolü olan bileklikleri tercih edebilirsiniz.

Güneş Gözlükleri İle Tarzınızı Şekillendirin!

Güneş gözlüğü modası hiç geçmeyen ve geçmeyecek aksesuarlar arasında yer alıyor. Önemli işlevinin yanı sıra adete stilinizi şekillendiren bir aksesuar oluşu ile de erkekler tarafından sık bir şekilde tercih ediliyor. Kimi zaman gözünüzde, kimi z amanda yakanızda duran gözlükler cool olmanıza yardımcı oluyor.

Güneşin kendini yavaş yavaş göstermesi ile beraber erkeklerde güneş gözlüklerini kullanmaya başlıyor. O yaza damgasını vuracack olan modeller önceden tespit ediliyor ve yüz tipine uygun olan modeller seçilerek kombin tamamlanmış hale geliyor. Güneş gözlükleri, tarzınızı yansıtma konusunda en büyük yardımcı aksesulardan biri haline dönüşüyür. Gözlük camınızın rengi, üretilmiş olduğu materyal ve boyutları sizi siz yapan detayların bir bütünü haline bürünüyor.

Minik Detaylar; Kol Düğmeleri!

Erkeklerin şıklığını tamamlayan aksesuarlar arasında bulunan kol düğmeleri, küçük fakat etkili bir yardımcı aksesuar haline geliyorlar. Kol düğmeleri, basit bir gömleğe bile muazzam bir hava katıyor. Kol düğmeleri kişiye özel olarak da tasarlanabilmekte.

Tarzınızın İnce Ayrıntıları Şapkalarda!

Asil ve şık aksesuların arasında bulunan şapkalar, erkekler tarafından da sık bir şekilde tercih edilmekte. Kombininizin son dokunuşu şapka olabilir.

Spor, renkli ve enerjik kombinlerin vazgeçilmez aksesuarlarından birisi olan beyzbol şapkaları, ılık bir yaz akşamüstünde Jean şort ile kombinleyerek şık bir erkek haline gelebilirsiniz. Her tarza ve zevke uygun bulunabilen erkek şapka modellerinden kendinize en uygun olanı seçerek farkınızı yansıtabilirsiniz.

Küçük dokunuşlar ile daha şık olabilmek için aksesuarların gücünden yararlanmaktan korkmayın.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir