Akbank Carrefour Axess Kredi Kartı Başvurusu

97
Bu makeleyi Ortalama 5 dakikada okuyabilirsiniz.

Akbank carrefour axess kredi kartı, akıllı harcamaya yapmayı sevenlere yenilikler sunan fırsatlardan bir tanesidir. Avantajlı bir kredi kartı sahibi olmak isteyenler, başvuru işlemlerini online kanallar üzerinden de kısa süre içerisinde gerçekleştirebilirler. Akbank carrefour axess kredi kartı başvur sürecinde ise müşterilerin kredi puanlarının yüksek olması önemlidir.

Akbank Carrefour Axess Kredi Kartı Aidatı

Akbank carrefour axess kredi kartı aidatı ne kadar? Sorusunu yöneltenler için 108.5 TL olduğunu belirtmekte yarar vardır. Kart aidatları, yıllık olarak düzenlenir ve tek sefer ödenmesi yeterlidir. Akbank carrefour axess kredi kartı yıllık ücreti ödemek istemeyenler öğrenci olmaları durumunda belgeleri ile birlikte şubelere başvurma fırsatına sahiplerdir.

Akbank Carrefour Axess Kredi Kartı Borç Sorgulama

Harcamayı sevenler, Akbank carrefour axess kredi kartı borç sorgulama işlemlerini mobil uygulama üzerinden kolay bir şekilde gerçekleştirebilirler. Aynı zamanda kullanıcıların güncel mail adreslerine ve telefon numaralarına da her ay borç bilgisi gönderilir. Akbank carrefour axess kredi kartının ekstresini sorgulama işlemi adına müşteri hizmetleri de destek verir. 444 2 525 Akbank müşteri hizmetleri numarası olarak belirlenmiştir.

Akbank Carrefour Axess Kredi Kartı Mobil Uygulama

Akbank carrefour axess kredi kartı Android uygulaması sayesinde tüm işlemleri yönetmek ve ödeme yapmak daha kolaydır. Android işletim sistemini kullanan cihazlara indirilebilen mobil uygulama ile birlikte EFT ya da havale yapabilmek daha kolay hale gelir. Akbank carrefour axess kredi kartı İOS uygulaması da yine aynı şekilde ücretsiz olarak indirilir. Müşteri numarası ve şifre mobil bankacılık kullanabilmek adına yeterlidir.

Akbank Carrefour Axess Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

Akbank carrefour axess kredi kartı müşteri hizmetleri numarası 444 2 525 olarak belirlenmiştir. Akbank carrefour axess kredi kartı müşteri temsilcisine direk bağlanma fırsatı sayesinde merak edilen tüm konular ile ilgili bilgi edinmek mümkündür. Para aktarımı, havale, kart başvurusu gibi birbirinden farklı işlemler müşteri hizmetleri sayesinde kısa süre içerisinde gerçekleştirilir.

Akbank Carrefour Axess Kredi Kartı Kampanyaları

Akbank carrefour axess kredi kartı avantajları oldukça fazladır. Axess’e üye birbirinden farklı iş yerlerinde avantajlı alışveriş yapma imkanı sunan kart sayesinde ihtiyaçları karşılamak mümkündür. Akbank carrefour axess kredi kartı kampanyaları 2018 yılında daha fazla çeşitlenmiş olmak ile birlikte akaryakıt, giyim, kozmetik, gıda gibi alanlarda farklı fırsatlar vardır.

Akbank Carrefour Axess Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Akbank carrefour axess kredi kartı borcu nasıl taksilendirilir? Araştırmasında olanların 444 2 525 müşteri hizmetlerinden yardım almaları yeterlidir. Donanımlı görevliler, borcun taksitlendirilmesi ile ilgili detaylı bilgilendirme sağlar. Akbank carrefour axess kredi kartı borç yapılandırma sürecinde uygulanacak olan faizlere de dikkat etmek gerekir. Kullanıcılara 72 aya kadar faizlendirme fırsatı sunulur. Aylık faiz oranı ise %1.7 olarak belirlenmiştir.

Akbank Carrefour Axess Kredi Kartı Borç Erteleme

Yine aynı şekilde kullanıcılar, Akbank carrefour axess kredi kartı borcu nasıl ertelenir? Noktasında da müşteri hizmetleriyle görüşme sağlama fırsatına sahiplerdir. Akbank carrefour axess kredi kartı borç atlatma fırsatı sayesinde alışveriş yapmak daha kolaydır. 3 aya kadar borç erteleme fırsatı vardır. Borç erteleme işlemi 50 TL ve üzerindeki alışverişlerde kullanılır.

Akbank Carrefour Axess Kredi Kartı Limit Arttırma

Daha fazla harcama yapmak isteyenler, Akbank Carrefour axess kredi kartı limiti arttırma fırsatlarını değerlendirebilirler. Bu sayede daha çok harcama yapma ya da fırsatlardan yararlanma imkanı oluşur. Akbank carrefour axess kredi kartının limitini sms ile arttırma işlemi sırasında LIMIT, kartın son 4 hanesi, aylık net gelir ve istenilen limitin belirtilerek 4566’ya gönderilmesi yeterlidir. Kredi notu yüksek olanların genellikle işlemleri olumlu bir şekilde sonuçlanır.

Akbank Carrefour Axess Kredi Kartı Nakit Çekim Faizi

Akbank carrefour axess kredi kartı nakit çekim faizi ne kadar? Konusunda bilgi edinmek isteyenler müşteri hizmetleriyle görüşme sağlayabilirler. Bankanın nakit çekim faiz oranları %2.02 olarak belirlenmiştir. En fazla 20 gün süre ile nakit çekim yapmak mümkündür. Akbank carrefour axess kredi kartı nakit çekim miktarı limite göre değişiklik gösterir. Faiz oranları ise yurt içi ve yurt dışında farklıdır.

Akbank Carrefour Axess Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans

Akbank carrefour axess kredi kartı taksitli nakit çekim faiz oranı %2.02’dir. Belirtilen faiz oranları yıllık değişiklik göstermek ile birlikte özel olarak belirlenir. En az 200 en fazla ise 15 bin TL’ye kadar taksitli nakit avans kullanmak mümkündür. Akbank carrefour axess kredi kartı taksitli nakit çekim vade seçenekleri 6 ile 12 ay arasında değişiklik gösterir. Vade tutarına göre faiz oranları da yeniden şekillenir.

Akbank Carrefour Axess Kredi Kartı Kapatma

Akbank carrefour axess kredi kartı nasıl kapatılır? Konusunda bilgi edinmek isteyenler, 444 25 25 numaralarını arama fırsatına sahiplerdir. Kapatma işlemleri tüm şartlar yerine getirilmesi durumunda 3 iş günü içerisinde tamamlanır. Akbank carrefour axess kredi kartının iptali işlemi boyunca sorun yaşamamak adına borcun tamamen kapatılması önemlidir. Borç kapatılıp gerekli kurallara uyulması durumunda kapatma sürecinde herhangi bir sorun yaşanmaz. Kartın iptal edilmesinden sonra mobil şubenin kullanılması mümkün değildir. Bu nedenle kapatma ile ilgili başvuru yapmadan önce detaylı bir şekilde düşünmekte yarar vardır

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir