Akbank Bonus Platinum Kredi Kartı Hakkında

88
Bu makeleyi Ortalama 5 dakikada okuyabilirsiniz.

Akbank Bonus Platinum Kredi Kartı, kullanıcılarına değişik imkan ve fırsatlar sunan bir üründür.  Akbank Kredi Kartına Başvur işlemlerini yapmak için birçok değişik yolu kullanmanız mümkündür. Buna göre internet üzerinden işlem gerçekleştirerek, resmi siteden başvuru oluşturmanız çok kolay olacaktır. İsterseniz, banka şubelerine giderek de bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Bonus Platinum Kredi Kartı Aidatı

Akbank Bonus Platinum Kredi Kartı Aidatı Ne Kadar ile alakalı olarak senelik ücrete bakmak gerekmektedir.   Akbank Bonus Platinum Kredi Kartı yıllık ücreti 136 TL’dir. Bunun yanı sıra ek kart aldığınız zaman 68 TL daha ödemeniz gerekmektedir.

Akbank Bonus Platinum Kredi Kartı Borç Sorgulama

Akbank Bonus Platinum Kredi Kartı borcunu öğrenme çerçevesinde Akbank direct servisini kullanmanız mümkündür. Bu sayede borcu öğrenmek mümkündür. Akbank Bonus Platinum Kredi Kartının ekstresini sorgulama e-ekstre şeklinde olabilmektedir. Buna göre birkaç değişik yöntem üzerinden ekstreyi görebilirsiniz. Örneğin 4566 telefon numarasına E yazarak kısa mesaj gönderebilir ve bilgi edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra Akbank direkt internet adındaki uygulama da kullanılabilir. Burada online olduktan sonra ayarlar üzerinden görüntüleme işlemini yapmanız mümkündür. Son olarak 444 25 25 numaralı müşteri hizmetleri telefonunu da arayabilirsiniz.

Akbank Bonus Platinum Kredi Kartı Mobil Uygulama

Akbank Bonus Platinum Kredi Kartı android uygulaması, android alt yapılı cep telefonları için özel olarak tasarlanmış olan bir programdır. Bu tip cep telefonlarını kullanan kişiler, adı geçen programı indirebilirler.   Akbank Bonus Platinum Kredi Kartı IOS uygulaması ise Apple ürünleri için dizayn edilmiştir.

Akbank Bonus Platinum Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

Akbank Bonus Platinum Kredi Kartı müşteri hizmetleri numarası 444 25 25’tir. İstediğiniz her türlü zaman dilimi içinde bu numarayı arayabilirsiniz. Akbank Bonus Platinum Kredi Kartı müşteri temsilcisine direk bağlanma için ise 0 850 222 25 25 numaralı telefon üzerinden işlem yapabilirsiniz. Müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra 4, 2 ve 0 tuşlarına basarak, beklemeden işlemlerinizi yerine getirebilirsiniz.

Akbank Bonus Platinum Kredi Kartı Kampanyaları

Akbank Bonus Platinum Kredi Kartı avantajları ile cihp para kazanılabilir. Bunun yanı sıra ek kart sahibi olabilirsiniz. Hızlı para, taksitli avans, vale hizmeti, işsizlik sigortası, limit artırımı, fon talimatı, elektronik ekstre, taksitli borç transferi hizmetlerinden yararlanmanız mümkündür.  Akbank Bonus Platinum Kredi Kartının kampanyaları 2018 senesi içinde son derece ilgi çekici başlıklar ile sunulmaktadır. Buna göre;

  • Gittigidiyor, Karaca, Tatil Sepeti, Starmaxx, Petrol Ofisi gibi yerler üzerinden birçok farklı avantaj elde edebilirsiniz.
  • Bunun yanı sıra 2 taksit şeklinde kira gelir vergisini ödemek mümkündür.
  • Şok mağazalarında 20 TL chip para, Mert optik üzerinden 6 taksit ile ürün almak mümkündür.

Akbank Bonus Platinum Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Akbank Bonus Platinum Kredi Kartının borcu nasıl taksitlendirilir ile alakalı olarak 72 aya kadar süre tanınmaktadır. Bunun için internet bankacılığı üzerinden kişisel başvuru bölümünü kullanabilirsiniz. Ayrıca bankaya ait olan 444 25 25 numaralı telefonu istediğiniz zaman arama şansınız vardır. Akbank Bonus Platinum Kredi Kartı borç yapılandırma aynı yöntemlerle gerçekleştirilir. Böyle bir işlem sonrasında aylık faiz oranı ise 1.7’dir.

Akbank Bonus Platinum Kredi Kartı Borç Erteleme

Akbank Bonus Platinum Kredi Kartının borcu nasıl ertelenir ile alakalı olarak Akbank direkt internet, 444 25 25 ya da banka şubeleri tercih edilebilir.  Akbank Bonus Platinum Kredi Kartı borç atlatma ile 3 aylık bir erteleme söz konusudur. Ay sayısı arttıkça faiz oranı da artacaktır. İlk ay için yüzde 1.99, ikinci ay için yüzde 2.99, üçüncü ay için ise yüzde 3.99 gibi bir faiz oranı söz konusudur.

Akbank Bonus Platinum Kredi Kartı Limit Arttırma

Akbank Bonus Platinum Kredi kartı limitini yükseltme işlemi banka üzerinden yapılabilir. Banka şubesine giderek bu konuda işlem gerçekleştirmek mümkündür. İnternet bankacılığı, mobil uygulama ve 444 25 25 diğer opsiyonlardır. Akbank Bonus Platinum Kredi kartının limitini sms ile arttırma ise çok kolay ve hızlı bir biçimde yapılabilir. Buna göre boş bir mesaj ekranına ilk olarak limit yazılmalıdır. Daha sonra kartın üzerinde yer alan son 4 hanedeki rakamlar girilmelidir. Aralara boşluk bırakarak talep edilen limitin yanı sıra aylık kazancınızı da yazmalısınız. Bunun sonrasında 4566 numaralı hatta mesajı göndermek yeterlidir.  Akbank Bonus Platinum Kredi kartı limit aşımı olduğu zaman yüzde 1,84 gibi bir faiz uygulanmaktadır.

Akbank Bonus Platinum Kredi Kartı Nakit Çekim Faizi

Akbank Bonus Platinum Kredi Kartının nakit çekim faizi ne kadar sorusuna yüzde 2.02 şeklinde cevap vermek mümkündür.   Akbank Bonus Platinum Kredi Kartı nakit çekim miktarı 25 bin TL’dir

Akbank Bonus Platinum Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans

Akbank Bonus Platinum kredi kartı taksitli nakit çekim faiz oranı nakit çekim oranı ile aynıdır ve yüzde 2.02’dir.  Akbank bonus platinum kredi kartı taksitli nakit çekim vade seçenekleri içinde 1 yıllık opsiyon söz konusudur. 1 yılı, 12 aya bölmek mümkündür.

Akbank Bonus Platinum Kredi Kartı Kapatma

Akbank bonus platinum kredi kartı nasıl kapatılır ile alakalı olarak herhangi bir Akbank şubesi üzerinden işlem yapabilirsiniz.  Akbank bonus platinum kredi kartının iptali işlemi 0 850 222 25 25 ya da 444 25 25 numaralı hatlar üzerinden de gerçekleştirilebilir.

 

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir