Akbank Bonus Kredi Kartı

103
Bu makeleyi Ortalama 5 dakikada okuyabilirsiniz.

Akbank Bonus Kredi Kartı, birçok farklı avantajı ile dikkat çekmektedir. Akbank Bonus Kredi Kartına Başvur işlemlerini, resmi site üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için TC kimlik numarasını yazmak gerekmektedir. Ayrıca cep telefonu numarası ve aylık gelir de belirtilmelidir. Güvenlik kodunun girilmesinden sonra onay alarak, kredi kartınızın adresinize gelmesini bekleyebilirsiniz Bunun yanı sıra şubeye giderek de kredi kartı başvurusunu gerçekleştirmek mümkündür.

Akbank Bonus Kredi Kartı Aidatı

Akbank Bonus Kredi Kartı Aidatı Ne Kadar noktasında ek kart aldığınız zaman bu ücret 61 TL olarak belirlenmiştir.  Akbank Bonus kredi kartı yıllık ücreti 95 TL’dir. Senelik olarak bu ücreti ödemek gerekmektedir.

Akbank Bonus Kredi Kartı Borç Sorgulama

Akbank Bonus kredi kartı borcunu öğrenme noktasında birçok farklı yöntem mevcuttur.   Akbank bonus kredi kartının ekstresini sorgulama işlemini Akbank direkt internet sayfası üzerinden gerçekleştirmeniz mümkündür. Buna göre kredi kartlarım bölümüne girmeli, ayarlar ve ekstre gönderim tercihleri menüsünden işlem yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra telefon şubesi olarak hizmet veren 444 25 25 numaralı telefonu da aramak mümkündür. Ayrıca E yazara, 4566 numaralı telefona kısa mesaj yollayabilirsiniz.

Akbank Bonus Kredi Kartı Mobil Uygulama

Akbank bonus kredi kartı android uygulaması ile birçok farklı işlemi rahatlıkla yapabilirsiniz. Akbank bonus kredi kartı IOS uygulaması ise bir diğer alternatiftir. İki farklı uygulamadan hangisi seçeceğiniz ise kullanmış olduğunuz cep telefonunun sistemine göre değişmektedir. Resmi site üzerinden uygulamayı indirmek mümkündür. Bunun yanı sıra sanal marketler de kullanılabilir.

Akbank Bonus Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

Akbank bonus kredi kartı müşteri hizmetleri numarası 444 25 25 şeklindedir.  Akbank bonus kredi kartı müşteri temsilcisine direk bağlanma için 0850 222 25 25 numaralı telefonu da arayabilirsiniz.

Akbank Bonus Kredi Kartı Kampanyaları

Akbank bonus kredi kartı avantajları sayesinde chip para kazanılabilmektedir. Kart ile nakit avans çekme şansınız da her zaman mevcuttur.  Akbank bonus kredi kartının kampanyaları 2018 içinde birçok promosyona sahip olmuştur. Buna göre;

 • Karaca’da 50 TL chip para kazanabilirsiniz.
 • Petrol ofisinden yapılacak alışverişlerde bedava chip şansı mevcuttur.
 • Motorlu taşıtlar vergisi taksitli olarak ödenebilir.
 • Otomatik fatura ödeme talimatı verdiğiniz zaman hediye para alma şansınız vardır.
 • Gittigidiyor sitesinden 100 TL chip para alınabilir.
 • Kira gelir vergisi 2 taksit şeklinde ödenebilir.
 • Bunun yanı sıra Mert Optik’ten 6 taksit elde edebilirsiniz.
 • Şok marketlerinde 20 TL chip para kazanma gibi bir opsiyon vardır.
 • Unplugged müzik festivali biletleri, bu kart sayesinde yüzde 25 indirimli satılmaktadır.
 • Bir diğer indirim ise Dominos Pizzadadır.
 • Beta ayakkabı mağazasından ise 6 taksitli olacak şekilde ürün satın alabilirsiniz.
 • Watson ise 15 TL chip para şansı sunmaktadır.

Akbank Bonus Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Akbank bonus kredi kartının borcu nasıl taksitlendirilir sorusuna göre internet üzerinden işlem yapılabilir. Bunun yanı sıra 444 25 25 numaralı telefon numarasını arayabilirsiniz. Akbank bonus kredi kartı borç yapılandırma ile faiz oranı yüzde 1.70 olacaktır.

Akbank Bonus Kredi Kartı Borç Erteleme

Akbank bonus kredi kartının borcu nasıl ertelenir konusu merak edilir. Bu tip bir işlemi internet aracılığı ile yapabilirsiniz. Mobil ya da internet şubesi kullanılabilir. Bunun yanı sıra telefon şubesi ve bankacılığı da aktiftir. Buna göre 50 TL ve üzerinde yer alan ödemelerin ertelenmesi mümkündür. Akbank bonus kredi kartı borç atlatma sayesinde taksitlendirme yapmak çok kolaydır. 3 aylık bir erteleme ve atlatma süresi söz konusudur. Buna göre de faiz oranları değişir.

Akbank Bonus Kredi Kartı Limit Arttırma

Akbank bonus kredi kartı limitini yükseltme birkaç farklı şekilde olabilmektedir. Akbank Direkt İnternet üzerinden bunu yapabilirsiniz. Ayrıca mobil ve şubeleri de tercih etmek mümkündür. 444 25 25 numaralı telefon da aranabilir. Akbank bonus kredi kartının limitini sms ile arttırma için limit, kartın son 4 hanesinde yer alan numara, istenilen limit, aylık olarak elde edilen net gelir gibi bilgileri arasında boşluklar bırakarak, 4566’ya yollamanız gerekmektedir.  Akbank bonus kredi kartı limit aşımı olduğu zaman belli bir oran üzerinden faiz uygulanır. Bu faiz oranı ise yüzde 1,84 olarak belirlenmiştir.

Akbank Bonus Kredi Kartı Nakit Çekim Faizi

Akbank Bonus kredi kartının nakit çekim faizi ne kadar sorusunun cevabı son derece açıktır. Buna göre kartın faiz oranı yüzde 2.02’dir. Akbank kredi kartı nakit çekim miktarı  maksimum olarak 25 bin TL’dir. Nakit çekimi yapabilmek için kısa mesaj ile NA yazdıktan sonra kartın üzerinde yer alan son 6 hanelik numarayı 5990 numarasına göndermelisiniz.

Akbank Bonus Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans

Akbank bonus kredi kartı taksitli nakit çekim faiz oranı aylık olarak yüzde 2.02 olarak belirlenmiştir.  Akbank bonus kredi kartı taksitli nakit çekim vade seçenekleri bir yıl şeklindedir. 12 aya kadar taksit yapmak mümkün olacaktır.

Akbank Bonus Kredi Kartı Kapatma

Akbank bonus kredi kartı nasıl kapatılır noktasında banka şubesi üzerinden işlem yapılabilir. Ayrıca internet bankacılığı da kullanılabilir. Akbank bonus kredi kartının iptali işlemi için müşteri hizmetleri telefonunu da aramak mümkündür.

 

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir