Adet görmek

90
Bu makeleyi Ortalama 1 dakikada okuyabilirsiniz.

Rüyada hayiz oldugunu gören kimse, din hususunda bazi fesatliklara bürünmüstür. Rüyada haniminin hayiz oldugunu gören kimse dünya islerinde bazi engellerle bogusulacagina isarettir. Eger hanimi iyi huylu dogru biri ise, bu rüya, dinin kuvvetine delildir. Rüyada bir kadinin hayiz oldugunu görmek, o kadin için mülk demektir. Cinsiyet fark etmeksizin bir bayanin yahut erkegin hayiz olup hayzi bittiginde gusülle temizlendigini rüyasinda görmesi, hem dünya hem de ahret yasami için büyük güzellikler demektir.

Ebu Said El-Vaiz, bir kadinin rüyasinda hayiz oldugunu görmesini kadin kisir olsa dahi gebelikle yorumlarken bazi tabirciler de bu rüyayi yalanla yorumlarlar. Es Salimi ise, ihtiyar bir kadinin rüyasinda hayiz oldugunu görmesini ecelin yakinligiyla, küçük kizin rüyasinda bunu görmesini de evlenecek olmasiyla yorumlar. Baska bir yoruma göre ise rüyada hayiz oldugunu görmek, kendisine helal olmayan biri ile yakinlikta bulunmak anlamina gelir. Eger kadin, üzerinde hayiz kani olmadigini bildigi bir kan görürse bu da büyük bir günaha isarettir. Hayiz oldugu halde esi ile cinsel iliskide bulundugunu görmek ise bir sehir göçüne isarettir. Eger bir erkek rüyasinda esinin adet gördügünü gördü ise bu, is hayatindaki sikintilarin belirtisidir.

Rüyada hayiz görmenin dindeki yorumu oruç ve namaz gibi ibadetleri tam anlamiyla yerine getirememektir. Baska bir yorumla, gebe birinin rüyasinda hayiz oldugunu görmesi erkek çocuga dalalettir.
Etiketler: rüya tabiri, rüyada adet görmek, rüyada adet görmek ne anlama gelir

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir