2019 Modası ve Sonbahar Trendleri

68
Bu makeleyi Ortalama 3 dakikada okuyabilirsiniz.

Sonbahar sezon alışverişine çıkmadan önce yeni trendlere birlikte bakalım mı? Bu sezon bizi neler bekliyor, hangi parçalar ön planda, sonbahar tonları neler, dolabımızda neler olmalı gelin hep beraber bir göz atalım.

2019 Modası ve Vahşi Doğadan Esintiler

İçinizde ki vahşiliği çıkarmaya can mı atıyorsunuz, işte şimdi tam zamanı. 2019 modası için leopar desenleri, yılan derileri, zebradan kaplan modellerine kadar birçok çizgi ve lekeleri baskılar da görmeye hazır olun.

Deri Üstüne Deri

Gecelerin vazgeçilmesi deri modeller artık gündüzlere taşınıyor. Elbiselerden, pantolonlara, eteklere kadar her yerde deri modeller göreceksiniz. İşin güzel yanı artık deriyi tek parça kullanmanıza gerek yok satenler, şifonlar, basic kumaşlar ile derinizi her türlü tarza uydurabilirsiniz. İş kıyafetlerinizde, günlük kullanımlarda deri parçalarla 2019 sonbahar sezonuna hızlı bir giriş yapabilirsiniz.

Toprak Tonları Kalbimizi Çalacak

Sonbahar denildiğin de aklımıza ilk gelen şey dökülen yapraklar olur. Tabiat ananın bize sunduğu o mükemmel renkler artık kıyafetlerimizle buluşacak. Kremit tonlarını, toprak renklerini paltolarımızda birleştirerek sonbahara 2019 modası içinde renkli bir giriş yapabiliriz.

Pelerinler Geri Geliyor

Bir zamanlar bir moda devi olan pelerinler tekrar gün yüzüne çıkıyor. Her fizik yapısına sahip tüm kadınlarımızın kurtarıcısı olan pelerinler sonbahar sezonunda yerini aldı. Rahatlık abidesi pelerinler bu sefer moda da şıklık yarışına girmeye başladı. Kıyafetlerinize heyecan katmak istiyorsanız pelerinlere bir şans verin.

Kat Kat Zamanı

Soğuklarla başa çıkmak hiç bu kadar moda olmamıştı. Ceket üstüne ceket giymek, kat kat giyinmek artık bir moda akımı içerisinde yerini alıyor. Kıyafetleriniz üzerine ya da altına ekleyeceğiniz katlar sizi sıcak tutmakla kalmayacak, havalı görünmenize sebep olacak.

Biri Kovboy Mu Dedi?

Hollywood’un Western filmlerinden ilham alınarak tasarlanan kovboy stilleri sokaklar da çoktan yerini aldı. Şapkalardan kemerlere, püsküllerden kürklere kadar 2019 modası gereği her yerde kovboy esintileri görmeniz mümkün.

Can Alıcı Ekoseler

Kurtarıcımız ekoseler yine iş başında. Her sene olduğu gibi bu sezonda ekoseleri dolabınızdan eksik etmeyin. Renkli karelerden, soğuk karelere kadar her parça sizi moda devi yapmaya hazır peki siz?

Işıltı Vakti Kapatın Işıkları

Işıltıdan nasıl vazgeçebiliriz bu sezon da gözleri kamaştıracak ışıltılar ile sokakları patlatacak. ışıl ışıl pullar, payetler yeni sezonun gözdesi! Günlük kullanımda çok fazla rastlayacağınız payetler sweatlerden gömleklere, pantolonlardan eteklere kadar her yerde sizi tamamlayacaktır.

Romantik Sonbahar

Sonbaharı romantik karşılamak için dantelleri, naif elbiseleri, çiçek motifleri üstünüzden eksik etmeyin. 2019 modası ve sonbahar trendleri arasında olan romantik elbiseler uzun çizmeler ile feminen görüntünüzü masumiyetle buluşturacak.

Uzay’ın Kalbinden Moda

Gelecekten gelenlerden olmak isterseniz 2019 sonbahar trendine bir göz atın. Gümüş zırhlar, boncuklu metalik parçalar, hologram kumaşlar ile gelecekten sesleneceksiniz. Dikkatleri üstünüze çekmek istiyorsanız şimdi tam vakti!

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir