2018 Yılının Erkek Mayo Modelleri-Trendleri

76
Bu makeleyi Ortalama 3 dakikada okuyabilirsiniz.

Plaj stilinin ve plaj modasının yalnızca kadınlar tarafından takip edildiği düşünmek yanlış bir davranıştır. Erkekler de en az kadınlar kadar plaj modası takibi yapar ve yaz aylarının gelmesi ile birlikte plaj alışverişi yapmaya başlar. Bu yüzden 2018 erkek plaj modası trendlerini sizler için paylaşıyoruz.

Plajda da tarzından ödün vermek istemeyen erkekler plaj aksesuarlarını ve giysilerini büyük bir özen ile seçmekte. Yazlık giysi alışverişine çıkan erkeklerin tercihleri arasında kesinlikle mayo yer almakta. Yaz aylarında plajlarda çok şık kadınlar kadar özenli erkek görebilmekte mümkün bir hale geliyor.

Erkek Mayo Kombini

2018 erkek plaj modası için kolay bir kombin yaratabilmek kolay. Mayo ile beraber kullanılacak beyaz tişört ve mayo rengine uygun terlik seçimi ile plajın en şık erkeği siz olabilirisiniz. Günlük hayatında spor giyinmeyi seven erkekler spor desenli deniz şortlarından yana seçim yaparken, yüzü mayoları bu erkekler tarafından en fazla sevilmekte.

Erkek plaj kombinlerinde kullanabileceği aksesuarlar ise güneş gözlüğü ve deri bileklikler olacaktır.

Erkek Plaj Modası

Erkeklerin plaj alışverişleri kadınların plaj alışverişinden farklılık göstermiyor. Erkekler de seçimlerini plaj modası arasından yapıyor. Son dönemlerde erkeklerin de modayı yakın bir şekilde takip etmeye başlaması ve kendilerine özen göstermesi plajda da bu durumu göstermekte.

Erkeklerin plaj alışverişinin içerisinde deniz çantası, erkek güneş gözlüğü, havlu, güneş kremleri, terlik ve yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında bulunan mayolar yer alıyor. Erkek mayo seçimi şıklık kadar rahatlıkta ön planda oluyor. Deniz suyuna ve güneşin yıpratıcı gücüne dayanıklı, rengi solmayan kaliteli kumaştan yapılan mayolar genellikle tercih ediliyor.

Çeşitli renk ve desenlerde şort mayo edinebilmek mümkün olduğu gibi bazı erkeklerin tercihi her zaman düz renklerden yana olmakta. Tanınmış spor markalarının tasarımı olan deniz şortlarının özellikle tercih edildiği de bilinen bir durum.

2018 Erkek Mayo Modelleri

Yaz aylarında daha cool gözükmek isteyen erkekler, göz alıcı renkler ve mayo modelleri adına bu yazımıza göz atmanızda fayda var. 2018 erkek mayo modelleri canlı ve göz alıcı renkleri ile plajları daha da ısıtacak. Bu yüzden de tüm gözler erkeklerin üzerinde olacak.

2018 erkek mayo modelleri kadınlarınkine oranla daha iyi bir türden. Göz alıcı desenler, canlı renkler erkeklerin plaj modasına öncülük etmekte.

Göz alıcı desenler ve renklerden oluşan mayolar her zevke hitap edecek bir biçimde tasarlanmış. Ekoseler, çeşitli baskılar, monokrom desenler, modern çizgiler ve renk blokları sezonun en fazla dikkat çeken detayları arasında. Çiçek desenleri, geometrik desenler, grafiti, board şortlar ile ve genç görünüm kazandırılmış mayolar bu sene moda.

Slim fit kesimler, canlı renkler bu sene kullanacak olduğunuz modeller. Sarı, pembe ve mavi gibi canlı renklerin dışında yüzücü mayoları ve boxer tarzında olan mayolar bu sene de plajlarda boy gösterecek.

Hem plajda hem de günlük yaşamdaki tişörtler ile kombinlenerek her zaman kullanılabilecek bir hale gelen board şortlar birçok erkeğin tercih edeceği mayo modellerinden biri haline gelecek. Board erkek şortları her vücut tarzına uygun modeller olduğundan dolayı kullanımı daha rahattır. Çok bol ve dökümlü olmadığı tasarımlarda da kusurları kapatabilme özelliğine sahip.

Kilolu erkekler aşırı bol kesimlerden ve büyük desenlere sahip mayolardan uzak durmalı çünkü geniş kalıplar ve dikkat çekici özelliğe sahip desenler daha fazla kilolu gösterecektir.

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir