AKREP

204
Bu makeleyi Ortalama 1 dakikada okuyabilirsiniz.

Rüyada akrep görmek zararli külfetli düsman anlamina gelir. Akrep sokmasi düsmandan zarar görmeye, elbisesinde akrep görmek çocugundan zarar görmeye isarettir. Rüyada akrep görmek diger yandan kötü insanla karsilasacagi anlamina da gelebilir. Akrep öldürmek ise beladan kurtulacagi anlamina gelir. Bir kisiyi rüyada akrep sokmasi hastaliga isarettir. Gömleginin içinde akrep gören kisilerin düsmani zarar görecegi kisi evinin içindedir. Rüyasinda akrebi kadinin kiyafetinin üzerine koyarken görmek o kadinla münakasa içinde oldugunun göstergesidir.

Bazi rivayetlere göre bu kadini fiilen tecavüz ettigi anlamina da gelir. Pantolonun içinde akrep görülmesi ise karisi tarafindan kötülük bulacagi anlamina gelir. Genel olarak rüyada akrep görmek kötülüge, düsmana ve zarara isarettir Akrep tarafindan sokuldugunuzda zarar göreceginize akrebi öldürünce düsmanlarinizdan kurtulacaginiz anlamina gelir.

Rüyada akrebi çig olarak yedigini gören bir kimse münafik bir kisiyle giybet eder. Rüyada akrep görmek hiç ummadiginiz bir biçimde aci yasayacaginiza ve bir ölüm haberi alacaginizla yorumlanir. Yatakta görülen akrep ev halkindan birinin yolculuk yapacagina isarettir.
Etiketler: rüya tabiri, rüyada akrep görmek, rüyada akrep görmek ne anlama gelir

Bu İçeriğe Kaç Puan Verirsiniz ?
[0 Kişi Oyladı Toplam Puanı: 0]
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir